تدبیرحساب همکاران

اپلیکیشن حسابداری رایگان پارمیس برای موبایل

اپلیکیشن حسابداری رایگان پارمیس برای موبایل


نرم افزار مدیریت مالی شخصی پارمیس همراه

شما در نرم افزار حسابداری شخصی پارمیس همراه قادر هستید کلیه دریافت و پرداخت‌های خود بصورت نقدی و حتی چکی را مدیریت نمایید. چک‌های خود را مدیریت نموده و به صورت لحظه‌ای مانده بانک‌ها و صندوق‌های خود را مدیریت کنید. علاوه بر این در این نرم افزار، می‌توانید انواع پروژه، رویدادها و حتی افراد خانواده را تعریف نموده و هزینه‌ها و درآمدهای خود را به تفکیک آن‌ها ثبت و نگهداری نمایید.

ویژگی های نرم افزار حسابداری شخصی پارمیس همراه

مدیریت چک‌ها

ثبت و مدیریت چک‌ها با امکان یادآوری

اطلاعات بانکی

ثبت و مدیریت دریافت و پرداخت‌ها

گزارشات

اعضاء منزل، ترازنامه، صورتحساب، مانده حساب

بودجه بندی

بودجه بندی هزینه‌ها و درآمدها

پشتیبانی

امکان ارسال و دریافت تیکت از طریق برنامه

مدیریت وام و اقساط

ثبت وام و برگه‌های اقساط با امکان یادآوری

امنیت اطلاعات

رمز عبور (اثر انگشت)، پشتیبان گیری ابری اطلاعات

مدیریت هزینه‌ها و درآمدها

هزینه و درآمد شخصی و اعضاء خانواده

حسابداری شخصی پارمیس همراه

مدیریت مالی شخصی، هزینه های شخصی و خانوادگی خود را به سادگی مدیریت کنید

شما در نرم افزار حسابداری شخصی پارمیس همراه قادر هستید کلیه دریافت و پرداخت‌های خود بصورت نقدی و حتی چکی را مدیریت نمایید. چک‌های خود را مدیریت نموده و به صورت لحظه‌ای مانده بانک‌ها و صندوق‌های خود را مدیریت کنید. علاوه بر این در این نرم افزار مدیریت مالی شخصی پارمیس، می‌توانید انواع پروژه، رویدادها و حتی افراد خانواده را تعریف نموده و هزینه‌ها و درآمدهای خود را به تفکیک آن‌ها ثبت و نگهداری نمایید.

   

اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه

شرکت تولیدی فناوری اطلاعات پارمیس با بیش از دو دهه سابقه درخشان در زمینه تولید نرم افزارهای حسابداری و نرم افزار مدیریت مالی شخصی، آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در این زمینه است. با نصب و استفاده از نرم افزار رایگان پارمیس همراه در صورت بروز هرگونه سوالی می‌توانید با ارسال تیکت به کارشناسان ما در واحد پشتیبانی، با افتخار آماده رفع ابهامات موجود جهت ارتقای امور مالی خانواده‌ها و کسب و کارهای کوچک هستند. لازم به ذکر است که استفاده از تمامی قابلیت‌ها، به‌روز رسانی‌ها، پشتیبانی به‌صورت کاملا رایگان و مادام‌العمر خواهد بود. پس این اطمینان برای کاربران نرم افزارهای حسابداری پارمیس وجود دارد که با خیال راحت و اعتماد بالا بتوانند از نرم افزار حسابداری اندروید و غیره استفاده نموده و سبب بهبود کسب و کار و سرمایه خود شوند.


لینک کوتاه این صفحه


بازگشت به صفحه اصلی